Spoločnosť Forever Living Products, založená v roku 1978 v Scottsdale v Arizone, je najväčší pestovateľ, výrobca a distribútor produktov aloe vera na svete.

Viac než tri desaťročia sme sa venovali hľadaniu najlepších prírodných zdrojov pre zdravie a krásu a oboznamovaniu sveta s nimi. So zanietením pre kvalitu a čistotu sme oduševnení pre pomoc každému vo svete, aby vyzeral a cítil sa lepšie.

Na rozdiel od ostatných spoločností, ktoré sa chvália svojím zodpovedným prístupom k životnému prostrediu s cieľom držať krok s trendmi, spoločnosť Forever neustále hodnotí svoje vlastné postupy s cieľom efektívne a pravidelne sa zlepšovať. Nerobíme to preto, lebo je to moderné. Robíme to preto, lebo veríme, že je to tá správna vec.

Naše povedomie o životnom prostredí začína úplne na začiatku. Spoločnosť Forever pestuje viac než 50 miliónov rastlín aloe vera v Dominikánskej republike a v Texase. Čo sa týka premeny CO2 na kyslík, 20 rastlín aloe je schopných premeniť rovnaké množstvo CO2 ako jeden strom! Takže, len s aloe spoločnosť Forever Living očisťuje zem o 2 milióny ton CO2 každý rok!